O Lama-Kids.pl

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją oraz sprzedażą wyjątkowych tablic manipulacyjnych, tworzonych z myślą o wspieraniu rozwoju Państwa pociech. Dzięki połączeniu nauki z zabawą nasze tablice są doskonałym i bezpiecznym sposobem na wspomaganie rozwoju każdego malucha.

W sklepie Lama-Kids.pl oferujemy Państwu najwyższej jakości certyfikowane tablice manipulacyjne oraz sensoryczne. Każda tablica wykonana jest z najwyższej jakości komponentów, posiada wiele elementów tj. zamki, włączniki, kontakty z wtyczkami, przełączniki które wzbudzają ciekawość dziecka i stymulują jego rozwój poprzez zabawę. Wszystkie elementy umieszczone na tablicy są w 100% bezpieczne, dziecko może bez przeszkód bawić się nimi zaspokajając swoją ciekawość świata.

Jeśli szukają Państwo niebanalnej zabawki dla swojego dziecka, która pobudzi jego kreatywność i połączy zabawę z naukę – zapraszamy do sklepu Lama-Kids. Mamy nadzieję oraz wierzymy w to że nasze tablice manipulacyjne sprawią dziecku wiele radości a zarazem pozwolą mu rozwinąć swoje umiejętności.